Haber

Yeni Nesil B2B Ve Firma Rehberi Ticarethane.com

Ticarethane.com ile Üreticiler, Toptancılar, Bayiler, Perakende Mağazalar ve Son Kullanıcılar tek çatı altında birleşti. Buradan, firmaların ürünlerinden teklif alıp-verme ve Perakende Satış Noktalarının işletmelerini kolaylıkla tanıtabileceği bir platform. Alıcılar da, satıcılar da, teklif edilen ürünleri ve fiyatlarını karşılıklı değerlendirme fırsatı yakalamaktadırlar.

Türkiye’de 2018 yılına kadar eksikliği hissedilen bir platform olan b2b eticaret yöntemini Anadolu’ya kazandırmak, kaliteli ve güvenilir bir ticaret alanının yanında bütün firmaları bir arada buluşturabilmek adına www.ticarethane.com sitesi kuruldu. Toptan firma bulma işlemlerinin sürdürülebildiği Ticarethane.com sitesinin kurulmasındaki en büyük amaç, ünlü markalar arasında kaybolan ya da gözden kaçan ancak yaptığı ticaretler sayesinde ülkemize katkıda bulunmaya devam eden bütün firmaları bir arada buluşturmaktır.

Ticarethane.com Sitesinin Avantajları Nelerdir?

Üreticinin avantajları arasında; ürünlerini her daim açık biçimde sunabileceği bir şubeye sahip olması gösterilebilmektedir. Ürünleri hakkında detaylı bilgileri sunma avantajına sahip olur. Alışveriş süreci hızlandığı için, maliyet ve zamandan tasarruf etmiş olur. Depo gibi sorunlar olmadığı için, firmasının pek çok ürününün çeşidini sunabilme olanağı bulunur. Var olan taleplere göre satış sağlayabilir. Bünyesinde bulunan ürünlerin reklamlarını uygun maliyetlere yapmayı sağlar. Hızlı bir biçimde yeni müşterileri bünyesine katar. İletişime ayrılan masraflar azalır. Ticarethane.com firma rehberi ve firma bulma konusunda rahat işlem özelliği sağlar.

Ticarethane.com Sitesinde Mağazacıların Avantajları Nelerdir?

Aynı zamanda firma bilinirliği hızlı biçimde artar. Site aracılığıyla mağazacıların da pek çok avantajı bulunur. Hızlı bir biçimde alışveriş olanağı bu avantajların başında gelir. Fiyat araştırması adına harcanan zaman ve maliyet en aza iner. Pek çok ürün çeşidinin kıyaslanmasına olanak tanır. Ürünlerin kullanıcı yorumlarına rahat biçimde ulaşılabilir. Bu durum ürünlere olan güveni de arttırır. Alım talebi oluşturarak zahmetsizce teklif toplayabilirler. Ve aynı ürün uygun fiyatlara bulunabilir. Sağladığı avantajların yanında Üretici Arama ve Toptancı Bul filtreleriyle hızlı işlem olanağı sağlar. Ticarethane.com firmasında perakende mağazalar da yer alır.

Ticarethane.com Sitesi

Ticarethane.com sitesi; satış noktaları, ürün bilgileri ve fiyatı konusunda alıcıları mümkün olduğunca detaylı şekilde bilgilendirir. B2B ve Yellow Pages sitesi olarak, hem tüketici hem de üretici-mağaza açısından avantajları vardır. İşlemlerinde adeta bir firma rehberi özelliği gösterir.

www.ticarethane.com

Ticarethane.com

Türkiye'nin tüm üreticilerini, toptancılarını ve toptan alım-satım yapan şirketlerini aynı çatı altında birleştirerek yeni nesil ticaretin öncülüğünü yapıyoruz.

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close