HaberTrend

Toptan Ticaretin Yeni Adresi Ticarethane.com

İnternet Günümüzün Vazgeçilmez Bir Parçası Oldu.

İnternet Günümüzün Vazgeçilmez Bir Parçası Oldu. Şirketler Ürünlerini Artık İnternet Ortamında Yayınlama Ve Kendilerine Yeni Pazar Payları Oluşturmak Amacıyla Teknolojiye Yatırım Yapmaya Başladılar.

Özellikle E-Ticaret Yıllık Cirosunun 55 Milyar Lirayı Aştığı Bu Dönemde Alıcıların Alım Alışkanlıklarının Değiştiği Ve Artık İhtiyaçlarının Büyük Bölümünü Pazaryeri Firmalarından Karşıladıklarını Gözlemlemekteyiz.

Ülkemizde Perakende Alım-Satımdan Ziyade Toptan Alanda Firmalar Ürünlerini Tedarik Etmek Ve Satmakta Zorluklar Yaşamakta Ve Geniş Pazar Payı Oluşturmakta Çok Büyük Maliyetlerle Karşılaşmaktadırlar,

Ticarethane.Com Toptan Alım Satım Alanındaki Eksiklikleri Doldurmayı Amaçlayarak Birçok Tedarikçiyi Ve Alıcıyı Aynı Platform Altında Toplamayı Amaçlayarak Firmaları Bu Maliyetten Kurtarmak Ve Alıcıları İse İstedikleri Ürünleri En Hızlı Şekilde Ve En Uygun Alım Maliyetiyle Tedarik Etmelerini Amaçlamıştır

2023 Yılındaki 1 Milyon Ürün Hedefiyle Yoluna Emin Adımlarla İlerleyen Ticarethane.Com Arge Çalışmalarıyla Da Toptan Platformda İlk Akla Gelecek Firma Olmayı Amaçlamış Ve Ülke Ekonomisine Katkı Sağlamakta Kendisine Misyon Edinmiştir.

Mehmet Sait Ulusam

Etiketler

Ticarethane.com

Türkiye'nin tüm üreticilerini, toptancılarını ve toptan alım-satım yapan şirketlerini aynı çatı altında birleştirerek yeni nesil ticaretin öncülüğünü yapıyoruz.

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close
Close