Haber

Bu Hediyeler En Sevimli Dostlarımız Köpekler İçin

 

Dünyada yalnız değiliz. Misafiri olduğumuz doğaya nankörlük etmeyip, aldığımızdan fazlasını vermek için çabalamalı, insan oğlu olarak bizimle bu hayatı paylaşan canlılara saygılı olmalı ve hatta elimizden geldiğince yardımcı olmalıyız. Evimizi paylaştığımız dostlarımıza aynı şekilde mutlu etmek için uğraşacağımız gibi, işe öncelikle sokaktaki dostlarımızdan başlamalıyız. En sadık dostlarımızdan, bizimle birliktelikleri çok eskilere dayanan köpekler için seçebileceğimiz hediyelere bir göz atalım.

Önce sokaktakileri düşünün


Dışarda, sokakta hayat zor. Mevsim koşulları zorlayıcı olduğu zamanlarda özellikle, köpeklerin sığınmak için, başlarını sokup dinlenebilecekleri bir yere ihtiyaçları var. Bunun çözümü de bizde. Sokağımıza köpekler için köpek evi ya da kulübesi yerleştirmek harika bir başlangıç. Su geçirmeyen, koruyucu bir köpek evi almanın tam zamanı.

Karınları da doymalı


Günümüzde, doğal hayat kaynakları da azaldığı için sokakta yaşayan köpeklerin su ve yemek bulmaları sandığınızdan daha zor. Özellikle yaz aylarında artan su sıkıntısına çare bulmak bizim elimizde. Su ve yemek için birer kap kapımızın önüne bırakmak, göründüğünden çok daha büyük bir iyilik, hediye olacaktır. İçlerini düzenli olarak doldurmayı unutmayın.

Üşümemelerini sağlayın


Kış günlerinde köpek evi ya da kulübesi yeterli olmayabilir. Sokaktaki köpekler için birer tane de köpek battaniyesi yerleştirmek, geceleri onların da rahat bir uyku uyumasını sağlar.

Otomatik mama ve su kabı


Mama kapları boşalınca ne kadar üzüldüklerini hepimiz biliyoruz. Sizin vaktinde yetişemeyeceğiniz durumlarda, otomatik olarak kabı dolduran bir kap ihtiyaçlarını gidermelerini sağlar. Aynı durum su kabı için de geçerli.

Mama ve su taşıma kabı


Dışarı çıktığınızda da açlık ve susuzluklarına çare olacak aksesuarlar edinip köpeğinize hediye edebilirsiniz. Dışarda vakit geçirirken çok fazla hareket eden köpeğin ihtiyaçları çok daha fazladır. Pratik su ve mama taşıma kapları arasından seçiminizi yapın.

Oyun zamanı


Köpeklerin en sevdiğin zaman; oyun zamanı. Özellikle atılıp geri getirilen ve kemirilen oyuncaklar hepimizin bildiği üzere köpek dostlarımızın favorilerinden. En güzel köpek oyuncakları arasından seçim yapın.

Son moda köpek giyimi


Soğuk günler için palto, çorap ve patik. Onlar da bizim gibi üşür ve soğuktan korunmak ister. Son moda köpek giyim ve aksesuarlarının her biri harika bir hediye.

 

Ticarethane.com

Türkiye'nin tüm üreticilerini, toptancılarını ve toptan alım-satım yapan şirketlerini aynı çatı altında birleştirerek yeni nesil ticaretin öncülüğünü yapıyoruz.

İlgili İçerikler

İlginizi Çekebilir

Close
Close